Piątek, 08 grudzień. Imieniny Marii i Wirgiliusza.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

 

1                                             Szanowni Państwo

 

Pragnę poinformować o możliwości zamieszczania prywatnych ofert inwestycyjnych (znajdujących się w granicach administracyjnych gminy Golina) w serwisie internetowym www.golina.pl, którego celem jest ułatwienie procesu inwestowania na terenie naszej gminy.

Oferty mogą dotyczyć zarówno nieruchomości gruntowych, jak i obiektów użytkowych. Z projektu mogą skorzystać osoby fizyczne i prawne.
          

W celu zamieszczania oferty prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i wypełnienie:  formularza zgłoszeniowego - teren niezabudowany lub formularza zgłoszeniowego - teren zabudowany .

Powyższy formularz zgłoszeniowy oferty inwestycyjnej stanie  się  pomocny  w  procesie wymiany informacji  i wspólnych  działań między oferentami i inwestorami.
 

Uwaga: w przypadku zainteresowania naszym działaniem prosimy o zgłoszenie formularza ofertowego do Urzędu Miejskiego w Golinie pok. nr 7 lub 3.3. bądź przesłanie na adres Urzędu Miejskiego, ul. Nowa 1, 62-590 Golina.

 

                                                                                                            Burmistrz Goliny

                                                                                                     /-/  Mirosław Durczyński

Do pobrania:
Regulamin
Formularz zgłoszeniowy - teren niezabudowany
Formularz zgłoszeniowy - teren zabudowany