Piątek, 08 grudzień. Imieniny Marii i Wirgiliusza.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

Drugi spływ "Gmina na kajakach"- podobnie jak pierwszy - okazał się wielkim sukcesem.  Po raz kolejny honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Goliny Mirosław Durczyński. A o bezpieczeństwo zadbali ratownicy z WOPR-u w Koninie.

            Uczestnicy spędzili ponad pięć godzin na wodzie w otoczeniu pięknej przyrody. Błogi spokój, lekki wietrzyk , przygrzewające słońce i ruch na świeżym powietrzu pozwoliły im zapomnieć o kłopotach dnia codziennego. Po wyprawie przyszedł czas na posiłek regeneracyjny i biesiadę w zabytkowym parku w Radolinie. Była to znakomita okazja, by wymienić się spostrzeżeniami dotyczącymi spływu oraz  wzmocnić więzi społeczne.

"Gmina na kajakach" stanowi ciekawą  propozycję w ofercie sportowo- rekreacyjnej skierowanej do mieszkańców powiatu konińskiego i nie tylko. Impreza to świetny sposób na promocję gminy Golina, sołectwa Radolina oraz Wielkopolskiego Stowarzyszenia Odnowy Wsi "NASZA RADOLINA"  .

Organizatorzy bardzo dziękują Burmistrzowi Goliny Mirosławowi Durczyńskiemu za dofinansowanie imprezy, lokalnemu przedsiębiorcy Andrzejowi Płuciennkowi, Bankowi Żywności w Koninie, Dyrektorowi KONSPOLU  "BIS" Rafałowi Wylegale za pomoc w organizacji spływu, WOPR z Konina za zabezpieczenie wyprawy oraz firmie Antoni Szczepaniak Transport Osobowy za bezpieczną i przyjemną podróż.

                                                                              Karolina Kasprzak

 

FOTORELACJA ZE SPŁYWU