środa, 06 grudzień. Imieniny Mikołaja i Emiliana.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

   Marzenia stają się rzeczywistością.

Szkoła Podstawowa w Kawnicach rozbudowywana.

W dniu 5 września 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Golinie nastąpiło uroczyste zawarcie umowy pomiędzy Mirosławem Durczyńskim Burmistrzem Goliny a Panem Andrzejem Kuźmą, właścicielem firmy ANBUD ze Strzałkowa, która złożyła najkorzystniejszą ofertę na rozbudowę Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Kawnicach.

Prace budowlane ruszają w tym tygodniu i potrwają, zgodnie z założeniami w umowie do końca lipca 2020 r. A zatem do wakacji już niedaleko bo jak to zwykle bywa…. dziesięć miesięcy szybko minie a kolejny rok szkolny 2020-2021 rozpocznie się już w murach rozbudowanej szkoły na co z wielką nadzieją czeka w szczególności cała kawnicka społeczność szkolna. Trzymamy kciuki za sukces tej inwestycji.

Uczniów, nauczycieli, rodziców i mieszkańców prosimy zachowanie bezpieczeństwa i cierpliwość.

Zainteresowanych zakresem prac, które planowane są do realizacji zapraszamy do zapoznania się dokumentacją przetargową zamieszczoną na naszej stronie w zakładce Przetargi.

                Przedsięwzięcie jest finansowane z budżetu Gminy Golina.