Piątek, 08 grudzień. Imieniny Marii i Wirgiliusza.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

Przyłącze gazowe - Akcja promocyjna ,,Gaz ziemny do ogrzewania to czysty zysk dla Ciebie"

Od 1 września 2015 r. Avrio Media Sp. z o.o. z Kostrzyna właściciel wybudowanego w latach 2013-2015 na terenie naszej Gminy rurociągu gazowego rozpoczyna Akcję promocyjną pn. ,,Gaz ziemny do ogrzewania to czysty zysk dla Ciebie" zachęcającą do przyłączenia się do sieci gazowej.

Celem Akcji promocyjnej jest zachęcenie mieszkańców miejscowości takich jak: Golina, Golina Kolonia, Barbarka, Kawnice, Węglew, Węglew Kolonia, Kraśnica, w których Avrio Media wybudowała rurociąg gazowy do przyłączenia się do sieci gazowej. Bonusem dla osób, które przystąpią do Akcji promocyjnej jest nagroda pieniężna pomniejszająca koszty związane z wybudowaniem przyłącza.

Do Akcji mogą przystąpić osoby, które mają wydane warunki techniczne i które w kolejnym kroku podpiszą z Avrio Media umowę o przyłączenie do sieci gazowej. Do Akcji promocyjnej mogą również przystąpić osoby, które nie mają wydanych warunków technicznych. Osoby te muszą złożyć wniosek o wydanie warunków przyłączenia do sieci a następnie otrzymać warunki techniczne, które potwierdzają możliwość techniczną i ekonomiczną przyłączenia do sieci gazowej i które w kolejnym kroku podpiszą umowę o przyłączenie do sieci gazowej.

Akcja promocyjna trwa od 1.09.2015 roku do 31.12.2017 roku.

Szczegóły Akcji promocyjnej znajdą Państwo na stronie internetowej Avrio Media pod adresem: http://www.avriomedia.pl/pl/aktualnosci/gazyfikacja_gminy_golina.html

Informacje o Akcji promocyjnej "Gaz ziemny do ogrzewania to czysty zysk dla Ciebie" można również uzyskać dzwoniąc do siedziby Avrio Media pod numer telefonu: 61 875 39 68, lub pisząc na adres e-mail: sekretariat@avriomedia.pl.

Osoba do kontaktu: Grzegorz Franikowski, tel. gsm: 516 124 954

 1