środa, 22 marzec. Imieniny Bogusława i Katarzyny.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

         Złote Gody w Golinie              

Szesnaście par otrzymało z rąk Burmistrza Goliny Mirosława Durczyńskiego i Przewodniczącej Rady Miejskiej Urszuli Furmaniak oraz Zastępcy Kierownika USC Kingi Szykownej okolicznościowe medale  z okazji  50-ciu lat wspólnego pożycia małżeńskiego nadawane przez Prezydenta Polski Andrzeja Dudy. Uroczystość odbyła się 7 grudnia w Domu Kultury w Golinie.

Organizatorzy „Złotych Godów" przygotowali słodki poczęstunek-był szampan i tort.

Ze specjalnym  programem artystycznym przed zaproszonymi wystąpiła młodzież Gimnazjum im.Mikołaja Kopernika w Golinie  i  Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie.

Nie zabrakło ciepłych słów i uścisków wśród Jubilatów.

Tegoroczni Jubilaci to:

Halina i Czesław Antoniak, Teresa i Stefan Borońscy, Aleksandra i Ryszard Chojnaccy, Jadwiga i Stanisław Górniewicz, Julia i Wacław Jarońscy, Stanisława i Michał Karnafel, Janina i Feliks Kulesza, Helena i Władysław Los, Halina i Władysław Mańkowscy, Anna i Józef Osowicz, Zofia i Feliks Pałuccy, Krystyna i Jerzy Robak, Irena i Stanisław Stachurscy, Stanisława i Kazimierz Stodulscy, Helena i Lechosław Urbaniak, Daniela i Władysław Urzędowscy.

Jubilatom życzymy  zdrowia, szczęścia i doczekania kolejnych okrągłych rocznic!

1