Wtorek, 16 kwiecień. Imieniny Julii i Benedykta.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News
Samorządowcy przy stole do tenisa

6 marca w Kleczewie już po raz VIII spotkali się samorządowcy, aby rywalizować o tytuł mistrza powiatu konińskiego w tenisie stołowym.  Swój udział  zgłosiło 23 radnych z gmin: Golina,  Kleczew, Rzgów, Stare Miasto i Wilczyn. O tytuł mistrzowski radni walczyli w trzech kategoriach: mężczyźni w dwóch tj. do lat 50 i powyżej 50. Natomiast kobiety w jednej kategorii.  Każdy pojedynek przy stole wywoływał wiele emocji, a poziom gry był bardzo wysoki. Wszystkich gości powitał gospodarz gminy Kleczew p. Marek Wesołowski, który podziękował wszystkim za przyjęcie zaproszenia i życzył jak najlepszych wyników.

Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

Kat Kobiet OPEN: I - Furmaniak Urszula gm. Golina, II - Lucyna Wrzyszczyńska gm. Rzgów.

Kat mężczyzn do 50 lat : I - Maciej Szeląg gm. Wilczyn, , II - Karol Olek gm.Rzgów , III - Michał Walczak gm. Stare Miasto,

Kat. mężczyzn powyżej 50 lat : I - Mirosław Sawicki Stare Miasto, II - Marek Łuczak Kleczew, III - Wojciech Grodzki Golina.

 
Dekoracji  zwycięzców dokonał Burmistrz Gminy i Miasta Kleczew p. Marek Wesołowski.

 

1

2