środa, 06 grudzień. Imieniny Mikołaja i Emiliana.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

UROCZYSTE OTWARCIE KOMPLEKSU PRZEDSZKOLNEGO

 

12 maja 2015 roku był wyjątkowym dniem, na który długo czekała, nie tylko społeczność naszej szkoły, ale także środowisko lokalne. Uroczyście i oficjalnie otwarto zmodernizowane pomieszczenia przeznaczone dla dzieci z oddziałów przedszkolnych funkcjonujących na terenie naszej placówki.

Po raz pierwszy przedszkolaki przekroczyły próg wyremontowanej części w dniu 13 kwietnia. Powitały ich przestronne i bezpieczne sale, kolorowe meble, nowoczesne pomoce dydaktyczne. Na buziach dzieci pojawił się uśmiech. 

Podczas uroczystości pani dyrektor Halina Warzychowska życzyła maluchom wielu słonecznych dni, radości i sukcesów w murach tej szkoły, zapewniała w imieniu własnym, nauczycieli i pracowników szkoły, że atmosfera panująca w przedszkolu będzie nadal sprzyjać kreatywnej, efektywnej zabawie i nauce oraz mądremu wychowaniu.

Pani Dyrektor podziękowała, władzom Gminy Golina poprzedniej i obecnej kadencji, za zrozumienie naszych potrzeb i konstruktywne ich rozwiązanie. Wykonanie modernizacji bloku przedszkolnego jest dowodem na rzeczywistą troskę jaką władze gminy przykładają do rozwoju najmłodszych jej mieszkańców. Podziękowała również wszystkim, którzy byli zaangażowani  w prowadzenie tej inwestycji oraz osobom, które wspierały nasze przedsięwzięcia służąc pomocą i dobrą radą.

Naszą radość potęguje fakt, że udało się również powiększyć i wyremontować bibliotekę szkolną, gabinet logopedy i pedagoga oraz pomieszczenia socjalne dla pracowników niepedagogicznych.

9

1

2

3

4

5

6

7