Piątek, 24 marzec. Imieniny Marka i Gabriela.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

DUŻA DAWKA HUMORU W DK. WYSTĄPIŁ KABARET „CZWARTA FALA"

 

W piątkowy wieczór w Domu Kultury w Golinie z okazji mikołajek wystąpił kabaret ,,Czwarta Fala". Sala pękała w szwach i wszystkie miejsca były zajęte przez golińską publiczność.

 

Na scenie Domu Kultury zaprezentował się kabaret ,,Czwarta Fala". Kielecki kabaret tworzy trzech komików: Damian Lebieda, Mateusz Lewkowicz oraz Łukasz Książek. Należą oni do pokolenia młodych kabareciarzy.  W swoich skeczach komicy nawiązują do tematyki aktywizacji zawodowej, parodiują programy telewizyjne oraz aktorów telewizyjnych. Nie inaczej było w sobotni wieczór gdzie zobaczyliśmy skecze między innymi o dwóch ,,dresiarzach" Klocu i Wentylu poszukujących pracy, nie zabrakło również skeczy o relacjach polsko-niemieckich.


Jednym słowem - duża dawka humoru została dostarczona. Wszyscy widzowie, niezależnie od wieku, znaleźli coś, co gwarantowało wspaniałą i niezapomnianą zabawę.

 

1

2

3

4    5