27.06.2015 Szlakiem Piastowskim

200tka golińska za nami!

 

W sobotę 27 czerwca zrealizowaliśmy dawne marzenie i udało się nam przejechać wspólnie 200km w jeden dzień. Chcielibyśmy podzielić się z Wami tą nowiną.

 

"Tędy pojedziemy - mówi Maciej Szumiński, lider Rodzinnych Rajdów Rowerowych wskazując na mapie trasę wiodącą przez blisko 70 miejscowości Szlaku Piastowskiego.

I przejechali na rowerach 200 kilometrów w jeden dzień. W sobotni ranek 27 czerwca 15 osób skupionych wokół RRR z Goliny spełniło swoje dokładnie zaplanowane zamierzenie.

Przygotowywaliśmy się do wyprawy od dawna - dodaje Irena, organizatorka rajdu. Trasę należało wcześniej przejechać i zmierzyć się z nią na próbę ale i tak liczyliśmy się z nieprzewidzianymi zdarzeniami. Na szczęście nic takiego się nie wydarzyło i ukończyliśmy wyprawę zgodnie z planem. Rowerzystów asystował samochód OSP w Kawnicach z ratownikiem medycznym.

Każdy uczestnik otrzymał okolicznościową koszulkę i certyfikat ukończenia rajdu.

Całość wydarzenia zorganizowały Rodzinne Rajdy Rowerowe i Dom Kultury w Golinie przy wsparciu Burmistrza Goliny i KB Wartko.

 

Ten znakomicie zorganizowany rajd rowerowy stanowił ukoronowanie 10 letniej działalności Rodzinnych Rajdów Rowerowych w Golinie.

1

2

3

4

5