Golina 19.05.2012

II BIEG KONWALIOWY:
SPORTOWE TRIO
- BIEGI, NORDIC WALIKNIG, ROWER


W drugiej edycji Biegu Konwaliowego w Golinie uczestniczyło 300 osób. Biegi odbywał się na Stadionie Miejskim gdzie rywalizowały dzieci oraz w lesie na trasie MTB gdzie zmagali się dorośli.
Dzieci oraz młodzież pokonały cztery różne dystanse w zależności od wieku:
- przedszkolaki biegły 200m
- młodsze dzieci 400m
- starsze 800m
- gimnazjaliści  1200m

Dziewczynki i chłopcy oprócz medali i dyplomów otrzymali za zajęcie I miejsca a ci którym dopisało szczęście w losowaniu opuścili stadion z atrakcyjnymi upominkami.

Zawody przeprowadzali nauczyciele wychowania fizycznego: Piotr Robert oraz Michał którym serdecznie dziękujemy za pomoc.

Wszyscy ukończyli swoje dystanse przy wspaniałym dopingu rodziców , koleżanek oraz kolegów. Na pewno wśród nich biegł niejeden maratończyk!

O 16 odbył się bieg główny, w którym uczestniczyło 110 osób, w konkurencjach: biegowych, nordic walking, rowerzyści.
Te osoby zostawiły w domu złe humory, kontuzje, kłopoty. I w poszukiwaniu endrifin wyruszyły na leśną trasę w długości 8 km. Las pachniał i dawał cień!!!!  Na mecie radość, szczęście i medal na piersi – pamiątka ukończenia biegu!

Cieszymy, że mogliśmy dostarczać pozytywnych wrażeń, okazji do poznania się, zachęcenia bliskich do udziału w imprezie!  Dziękujemy za wspólną zabawę, pomoc w organizacji, wsparcie sponsorów.

Następny bieg za 365 dni!!

1

2

3

4

5

6

7

8