Sobota, 26 listopad. Imieniny Konrada i Sylwestra.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

Struktura Urzędu

News

SCHEMAT ORGANIZACYJNY

Burmistrz Goliny
Mirosław Durczyński
tel. (63) 241-80-95
e-mail: burmistrz@golina.pl

Zastępca Burmistrza Goliny
Sekretarz Goliny  
Anna Paszek
tel. tel. (63) 241-80-95 wew. 260 lub 270
e-mail: sekretarz@golina.pl

Referat Podatków i Opłat 

Kierownik Referatu - Beata Szczepaniak
tel. (63) 241-80-95 wew. 245
e-mail: b.szczepaniak@golina.pl

Pokój nr 3 (parter)
Podatki i Opłaty

Anika Piechocka
tel. (63) 241-80-95 wew.  245
e-mail: a.piechocka@golina.pl

Anna Duchniewska
tel. (63) 241-80-95 wew.  244
e-mail: a.duchniewska@golina.pl

Pokój nr 5 (parter)
Gospodarka odpadami

Olga Kopczyńska-Żabierek    
tel. (63) 241-80-95 wew. 247
e-mail: o.zabierek@golina.pl

Referat Budownictwa, Nieruchomości i Ochrony Środowiska

Kierownik Referatu - Diana Gomułka
tel. (63) 241-80-95 wew. 248
e-mail: d.gomulka@golina.pl

Pokój nr 2 (parter)
Gospodarka Nieruchomościami

Zastępca Kierownika Referatu - Katarzyna Miller-Walczak
tel. (63) 241-80-95 wew. 242
e-mail: k.miller@golina.pl

Pokój nr 6 (parter)
Ochrona Środowiska, Leśnictwo, Łowiectwo, Wycika drzew, Ewidencja zbiorników bezodpływowych

Ewa Karnafel
tel. (63) 241-80-95 wew. 251
e-mail: e.karnafel@golina.pl

Pokój nr 7 (parter)
Zagospodarowanie Przestrzenne  

Błażej Wojdak    
tel. (63) 241-80-95 wew. 249
e-mail: b.wojdak@golina.pl

Klaudia Ziółkowska
tel. (63) 241-80-95 wew. 249
e-mail: k.ziółkowska@golina.pl

Referat Zamówień, Inwestycji i Promocji

Kierownik referatu - Daniel Szulc
Inspektor Budowlany    
tel. (63) 241-80-95 wew. 275 
e-mail:inwestycje@golina.pl, d.szulc@golina.pl

Pokój nr 2 (parter)
Oświetlenie, Drogi Gminne

Barbara Stefanowska-Tober 
tel. (63) 241-80-95 wew. 243
e-mail:  b.tober@golina.pl

Pokój nr 3.3 (II piętro)
sport, zdrowie, ochrona danych osbowych, współpraca z organizacjami pozarządowymi 

Zastępca Kierownika Referatu - Olga Frońda
tel. (63) 241-80-95 wew. 273
e-mail: o.fronda@golina.pl

BIP i BOM,  promocja, fundusze europejskie

Joanna Kukulska
tel. (63) 241-80-95 wew. 273
e-mail: j.kukulska@golina.pl 

Pozyskiwanie i rozliczanie funduszy zewnętrznych
      
Anna Rabiega
tel.63 241-80-95 wew.273
e-mail.a.rabiega@golina.pl

Pokój nr 3.4 (II piętro)
Zamówienia Publiczne i Przygotowania Inwestycji

Dariusz Lewandowski
tel. (63) 241-80-95 wew. 275
e-mail:inwestycje@golina.pl
d.lewandowski@golina.pl

Referat Administracyjno–Organizacyjnego nadzorowany przez Sekretarza Goliny 

Pokój nr 6 (parter)
Działalność Gospodarcza, Obługa OSP, Zezwolenia na sprzesaż alkoholu, Mieszkaniowy zasób gminy, Dzierżawa boksów handlowych

Justyna Krysztofowicz
tel. (63) 241-80-95 wew. 250
e-mail: j.krysztofowicz@golina.pl

Pokój nr 10 (parter)
Biuro informacji, obsługa interesanta

Barbara Jasińska
tel. (63) 241-80-95 wew. 254
e-mail: informacja@golina.pl

Pokój nr 11 (I piętro)
Sekretariat

Dorota Jelińska
tel. (63) 241-80-95 wew. 231
e-mail: golina@golina.pl

Stanowisko ds. Kadr i BHP

Barbara Koszarek
tel. (63) 241-80-95 wew. 257
e-mail: kadry@golina.pl

Pokój nr 14 (I piętro)
Obsługa Organów Gminy

 Jolanta Piasecka
 tel. (63) 241-80-95 wew. 237
  e-mail: biuro.rady@golina.pl

Pokój nr 15 (I piętro)
Przewodniczący Rady 

Wojciech Wojdyński 
tel. (63) 241-80-95 wew. 238

Referat Finansowy nadzorowany przez Skarbnika

Skarbnik Goliny

Janina Adamczewska
tel. (63) 241-80-95 wew. 279
e-mail: j.adamczewska@golina.pl

Pokój nr 4 (parter)
Kasa

Weronika Warzychowska
tel. (63) 241-80-95 wew. 246
e-mail: w.warzychowska@golina.pl

Pokój nr 3.7 (II piętro)
Księgowość

Elżbieta Gauza
tel. (63) 241-80-95 wew. 278
e-mail: e.gauza@golina.pl

Karolina Półrolniczak 
tel. (63) 241-80-95 wew. 278
e-mail: k.polrolniczak@golina.pl 

Pokój nr 3.8 (II piętro)
Księgowość

Sylwia Sierszyńska
tel. (63) 241-80-95 wew. 277
e-mail: s.sierszynska@golina.pl

Bożena Łopacińska
 tel. (63) 241-80-95 wew. 277
 e-mail: b.lopacinska@golina.pl

Ewelina Dylewska
tel. (63) 241-80-95 wew. 276
 e-mail: e.dylewska@golina.pl

Jolanta Chojnacka-Nowaczyk
 
tel. (63) 241-80-95 wew. 276
 e-mail: e.chojncka@golina.pl

Pokój nr 8 (parter)
Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik USC - Kinga Szykowna
tel. (63) 241-80-95 wew. 252
e-mail: usc@golina.pl ; k.szykowna@golina.pl

Pokój nr 9 (parter)

Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Stanowisko ds. Wojskowych, Obrony Cywilnej, Ewidencja Ludności

Katarzyna Jankowiak
tel. (63) 241-80-95 wew. 253
e-mail: k.jankowiak@golina.pl

Straż Miejska w Golinie

Zdzisław Staszak - Komendant Straży Miesjkiej
tel. (63) 241-80-95 wew. 281
strazmiejskagolina@o2.pl

Pełnomocnik ds. informacji niejawnych

Dorota Jelińska
tel. (63) 241-80-95 wew. 231
e-mail: golina@golina.pl