Piątek, 09 grudzień. Imieniny Wiesławy i Leokadii.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Biuletyn Informacji Publicznej Biuro Obsługi Mieszkańca Gminne Centrum Informacji
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

Celem zaplanowanej inwestycji jest ulepszenie i rozwijanie usług kulturalnych i edukacyjnych na rzecz społeczności Gminy Golina, poprawa jakości działań artystycznych oraz inicjowanie, organizowanie i wspieranie różnorodnych form przedsięwzięć kulturalno-społecznych.

Inwestycja zostanie zakończona do 14 grudnia 2020 roku. Wartość prac remontowo-budowlanych wyniesie 692 890,01 zł brutto. Planowana kwota wyposażenia to 194 177,64 zł. Wartość otrzymanego dofinansowania wynosi 430 776,00 zł.

 Zainteresowanych szczegółowym zakresem prac zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją przetargową, która znajduję się pod linkiem.

 Operacja typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” pn. Przebudowa i wyposażenie Domu Kultury w Golinie na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiejw ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.