Sobota, 26 listopad. Imieniny Konrada i Sylwestra.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Biuletyn Informacji Publicznej Biuro Obsługi Mieszkańca Gminne Centrum Informacji
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA SENIORÓW

Starosta Koniński oraz Rada Seniorów Powiatu Konińskiego serdecznie zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Świat wokół nas”. Przedsięwzięcie jest adresowane do osób w wieku emerytalnym zamieszkałych na terenie powiatu konińskiego.


Celem konkursu jest pobudzanie i rozwijanie inwencji twórczej oraz kreatywności seniorów w obszarze fotografii, a także zachęcanie ich do dostrzegania piękna i osobliwości w najbliższym otoczeniu.

Każda z osób biorąca udział w konkursie może zgłosić od jednego do pięciu zdjęć. Fotografie powinny być wykonane metodą tradycyjną lub cyfrową; dobrej jakości i rozdzielczości; kolorowe, czarno-białe lub monochromatyczne; wywołane na papierze fotograficznym w formacie A-4 i zapisane na nośniku elektronicznym /płyta CD lub DVD.

Fotografie nie mogą zwierać znaczków, podpisów, cyfr, dat. Każde zdjęcie musi być opisane na odwrocie: imię i nazwisko, wiek, adres zamieszkania wraz z telefonem kontaktowym autora oraz tytuł. Obowiązują prace indywidualne.

Autorzy najwyżej ocenionych zdjęć otrzymają nagrody i wyróżnienia. 

Opisane zdjęcia wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać do 30 września 2019 r. na adres: Starostwo Powiatowe w Koninie, Wydział Edukacji i Spraw Społecznych, Aleje 1 Maja 9, 62-510 Konin z dopiskiem na kopercie „KONKURS FOTOGRAFICZNY”.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 października br.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Koninie:

http://powiat.konin.pl/pl/237/n_3874/konkurs_fotograficzny_dla_seniorow