Wtorek, 06 grudzień. Imieniny Mikołaja i Emiliana.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

Oddział Miejsko-Gminny ZOSP RP w Golinie

News

Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP

Członkowie Zarządu Oddziału Miejsko- Gminnego ZOSP RP:

1. Prezes                   - Mirosław Durczyński

2. Wiceprezes            -  Ryszard Ziarniak

3. Wiceprezes            -  Zdzisław Galant

4. Komendant gminy  -  Dawid Kałużny

5. Z-ca komendanta   -  Bartosz Kanafa

6. Sekretarz               -   Żanetta Matlewska

7. Skarbnik                -   Radosław Modelski

8. Członek prezydium -  Włodzimierz Graniczny

9. Członek                  -  Grzegorz Roszak

10. Członek                -  Damian Jaroński

11. Członek               -   Sławomir Chamera

12. Członek               -   Zbigniew Szubiński

13. Członek               -   Piotr Siepielski

14. Członek               -   Marcin Aniszewski

15. Członek               - Krzysztof Karczewski

 

Przedstawiciel do Zarządu Oddziału Powiatowego w Koninie:

1. Dawid Kałużny

 

Delegaci na Zjazd Powiatowy ZOSPRP:

1. Maciej Kwaśniewski

2. Krzysztof Karczewski

 

Komisja Rewizyjna Oddziału Gminnego ZOSPRP:

1. Wiesław Herudziński  - przewodniczący,

2. Maciej Kwaśniewski - sekretarz

3. Mariusz Majewski - członek

 

Zestawienie sił OSP- Prezesi:

1. Golina    - Dawid Kałużny

2. Adamów - Włodzimierz Graniczny

3. Kawnice  - Radosław Modelski

4. Kraśnica  - Karol Grabarczyk

5. Myślibórz - Damian Jaroński

6. Przyjma   - Ryszard Ziarniak

7. Radolina  - Zbigniew Szubiński

8. Rosocha  - Krzysztof Karczewski

9. Spławie   - Krystian Kwitowski

10. Węglew - Zdzisław Galant

 

Zestawienie sił OSP- Naczelnicy:

1. Adamów - Przemysław Niemiec

2. Golina    - Bartosz Kanafa

3. Kawnice  - Mateusz Mroziński

4. Kraśnica  - Grzegorz Roszak

5. Myślibórz - Dawid Puszkarek

6. Przyjma   -  Sławomir Chamera

7. Radolina  - Norbert Nowak

8. Rosocha  - Henryk Nejman

9. Spławie - Krystian Świątek

10. Węglew - Krzysztof Grzybowski